![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografier 9985180
*
nr 998 5180
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 2 st, Suzanne Nessim (f. 1944), 295-upplaga, motivet: 58x17, 35x27
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 november 2015
kl 19:10:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/11 23:00:04
1
100 kr
30/11 16:44:26
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Suzanne Nessim
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Läs mer om Suzanne Nessim
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier suzanne nessim svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:39
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:34
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:35
*
Suzanne Nessim
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Läs mer om Suzanne Nessim
nr 998 5180
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 2 st, Suzanne Nessim (f. 1944), 295-upplaga, motivet: 58x17, 35x27
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/11 23:00:04 | 1 | 100 kr |
30/11 16:44:26 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Suzanne Nessim
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker.Läs mer om Suzanne Nessim
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier suzanne nessim svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:39 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:34 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:35